برگزاری پنجمین کارگاه آموزشی راه های اشتغال مترجمان و نگارش رزومه در دانشگاه شهر

برگزاری پنجمین کارگاه آموزشی راه های اشتغال مترجمان و نگارش رزومه در دانشگاه شهر کرد

shahrkord poster

پنجمین کارگاه آموزشی راه های اشتغال مترجمان در داخل و خارج از کشور و راه های نگارش رزومه و درخواست شغلی روز سه شنبه مورخ 28/2/1389 توسط شعبان آزادی کناری کارشناس عالی وزارت کار و امور اجتماعی در چهارمین کارگاه کشوری ترجمه، دانشگاه شهر کرد برگزار شد.

در این دوره که بیش از 250 نفر از دانشجویان رشته مترجمی انگلیسی دانشگاه های شهرکرد پیام نور شهرکرد، بیرجند، فردوسی مشهد، جهرم و شهید چمران اهواز حضور داشتند، دانشجویان از نزدیک با توانایی های رشته مترجمی انگلیسی آشنا شده و ضمن کسب اطلاعات از شرایط حضور در بازار کار، با مهارت های عملی مورد نیاز آشنا شده و توانستند به مراکزی که یک مترجم می تواند در آنجا شاغل شود پی ببرند و با امید بهتر به یافتن فرصت شغلی در این رشته، که دارای تنوع شغلی وسیعی است، یاس و ناامیدی را از خود دور کرده و با آموختن شیوه های نگارش کارنامک (رزومه)، توانایی لازم را برای معرفی خود به کارفرمایان متقاضی نیروی کار کسب نموده و آماده ورود به بازار کار داخلی و خارجی شوند.

علاوه بر برگزاری این دو کارگاه، تئاتری به زبان انگلیسی با نام Value it به کارگردانی همتیان توسط انجمن علمی ترجمه این دانشگاه برگزار شد که مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برگزاری این کارگاه ها و اجرای تئاتر، می توانند به سایت www.mehr-vida.com مراجعه نمایند.

 

 

/ 0 نظر / 47 بازدید