حمایت خانه تئاتر دانشگاهی از مؤلفان و مترجمان

حمایت خانه تئاتر دانشگاهی از مؤلفان و مترجمان

خانه تئاتردانشگاهی ایران از مولفان و مترجمان کتب درسی و مرجع نمایش حمایت میکند.

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران، به منظور فراهم آوردن زمینه مناسب جهت اعتلای اندیشه و ارتقای توان هنری و علمی دانشجویان و کمک به نشر کتب درسی و مرجع در زمینه تئاتر دانشگاهی بین خانه تئاتر دانشگاهی ایران و معاونت پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه تهران تفاهمنامه‌ای منعقد شد.

بر اساس این تفاهم نامه خانه تئاتر دانشگاهی ایران تلاش می کند تا با مولفان و مترجمان کتب درسی و مرجع در زمین نمایش قرارداد منعقد و از پایان نامه های برتر پژوهشی در قالب چاپ کتاب یا چاپ در فصلنامه تخصصی تئاتر دانشگاهی حمایت کند.

همچنین معاونت پژوهشی دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی باید تلاش کند تا پایان نامه های برتر پژوهشی را جهت حمایت و آثار مناسب پژوهشی مرجع و درسی را جهت ترجمه به خانه تئاتر دانشگاهی معرفی و آثار تائید شده توسط انتشارات دانشگاه تهران را چاپ کند.

/ 2 نظر / 18 بازدید
سمیرا تیاری

با سلام. با توجه به موضوع یادداشتتان می خواستم از شما جهت کمک در زمینه چاپ کتابم به عنوان مولف کمک بگیرم. مثلا عنوان بفرمایید کدام انتشارات حقوق کامل مولف را در زمینه چاپ اثر تامین می کند؟

غلامرضا نصراللهی

با سلام و احترام با مطلب طرح تاسیس بنیاد ملی ترجمه ایران در خدمت شما هستم. خواهشمند است نظرات خود درباره این طرح را در اختیار ما بگذارید.