موسسه مهر ویدا مسئول ترجمه سایت جشن جهانی نوروز

موسسه مهر ویدا مسئول ترجمه سایت جشن جهانی نوروز

 Jashn

موسسه فرهنگی و هنری مهر ویدا مسئولیت ترجمه حضوری و کتبی سایت جشن جهانی نوروز را که در تاریخ 7 و 8 فروردین 13890 توسط دفتر ریاست جمهوری برگزار شد به زبان های انگلیسی و عربی بر عهده داشت.

این جشن با حضور روسای جمهور ایران، تاجیکستان، عراق، افغانستان و ترکمنستان، معاون اول، رییس دفتر و مشاور ارشد رییس جمهور کشورمان و نیز رییس مجلس پاکستان، معاون رییس جمهور زنگبار، معاونین نخست وزیران ترکیه و آذربایجان، وزرای خارجه لبنان و عمان، وزیر بهداشت، رفاه و خانواده هند، وزیر فرهنگ قرقیزستان، معاون رییس مجلس قزاقستان، دبیرکل اکو و سفرای ازبکستان و سنگاپور در محل حافظیه سعدآباد و تالار وحدت تهران برگزار شد.

در این سایت تعداد 60 خبر به زبان های عربی و انگلیسی ترجمه و منتشر شد و مترجمان این موسسه به نام های شعبان آزادی کناری و عبدالهادی ضیغمی مسئولیت ترجمه حضوری دیدار و گفتگو با میهمانان شرکت کننده در این جشن را بر عهده داشتند.

لازم به ذکر است که سایت جشن جهانی نوروز به نشانی www.nowroz.ir قابل دسترسی است.

/ 2 نظر / 73 بازدید
guisan

انشا‌الله ایران نابود بگردد و ما مردم سوریه از دست این کفار راحت بگردیم. پاسدار ایرانی‌ با تفنگ ایرانی‌ هزارها در سوریه کشتند. ما متعجب چرا عربی‌ صحبت نکردند بعد فهمیدیم ایرانی‌ هستند مرگ بر ایران مرگ بر پاسدار مرگ بر اسلام ایرانی‌. این اسلام ایران اسلام نیست این جنایتکار هست. ببخشید اگر فارسی خوب نه‌.